Termékismertető
| Cikkszám | PLD-2155/S/HGC/UC |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Polikarbonát |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Barna |
| Lencse magasság | 47 mm |
| Lencse színe | Zöld |
| Lencsék közötti híd | 17 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 140 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































