Termékismertető
| Cikkszám | PLD-2153/S/6HT/UC |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Gumi |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Fehér |
| Lencse magasság | 42 mm |
| Lencse színe | Zöld |
| Lencsék közötti híd | 16 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 135 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































