Termékismertető
| Cikkszám | 973 |
| Magasság | 90mm |
| Márka | Óratartó |
| Mélység | 300mm |
| Óratartó anyaga | Fa |
| Óratartó színe | Cseresznye |
| Szélesség | 475mm |
| Tárolható órák száma | 24db |
| Termék típus | Óratartó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































