Termékismertető
| Cikkszám | OO9471-06-36 |
| Csomagolás | Oakley csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Pajzs |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 60 mm |
| Lencse színe | Rózsaszín |
| Lencsék közötti híd | 136 mm |
| Márka | Oakley |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 123 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































