Termékismertető
Oakley napszemüveg - OO9471-03 - Encoder
| Cikkszám | OO9471-03 |
| Csomagolás | Oakley csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret forma | Műanyag |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 36 mm |
| Lencse színe | Fekete |
| Lencsék közötti híd | 136 mm |
| Márka | Oakley |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 123 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Oakley napszemüveg - OO9471-03 - Encoder
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































