Termékismertető
| Cikkszám | OO9463-76-39 |
| Csomagolás | Oakley csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Pajzs |
| Keret színe | Narancs |
| Lencse magasság | 58 mm |
| Lencse színe | Piros |
| Lencsék közötti híd | 139 mm |
| Márka | Oakley |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 138 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































