Termékismertető
Oakley napszemüveg - OO9449-16 - Caveat
| Cikkszám | OO9449-16-60 |
| Csomagolás | Oakley |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 38 mm |
| Lencsék közötti híd | 17 mm |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 138 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Oakley napszemüveg - OO9449-16 - Caveat
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































