Termékismertető
| Cikkszám | OO9440-26-56 |
| Csomagolás | Oakley csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Kerek |
| Keret színe | Zöld |
| Lencse magasság | 51 mm |
| Lencse színe | Fekete |
| Lencsék közötti híd | 17 mm |
| Márka | Oakley |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 146 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































