Termékismertető
| Cikkszám | OO9431-07-60 |
| Csomagolás | Oakley csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Szürke |
| Lencse magasság | 41 mm |
| Lencse színe | Kék |
| Lencsék közötti híd | 19 mm |
| Márka | Oakley |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 126 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































