Termékismertető
| Cikkszám | OO9404-14-35 |
| Csomagolás | Oakley csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Pajzs |
| Keret színe | Arany |
| Lencse magasság | 57 mm |
| Lencse színe | Fekete |
| Lencsék közötti híd | 135 mm |
| Márka | Oakley |
| Neme | Unisex |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 126 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































