Termékismertető
Oakley napszemüveg - OO9191-10 - Caveat
| Cikkszám | OO9191-10-65 |
| Csomagolás | Oakley |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Trapéz |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 42 mm |
| Lencsék közötti híd | 9 mm |
| Neme | Női |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 129 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Oakley napszemüveg - OO9191-10 - Caveat
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































