Termékismertető
| Cikkszám | OO9096-N1-60 |
| Csomagolás | Oakley csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Narancs |
| Lencse magasság | 40 mm |
| Lencse színe | Barna |
| Lencsék közötti híd | 19 mm |
| Márka | Oakley |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 130 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































