Termékismertető
| Cikkszám | OO9060-39-29 |
| Csomagolás | Oakley csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret forma | Pajzs |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 35 mm |
| Lencsék közötti híd | 134 mm |
| Márka | Oakley |
| Neme | Unisex |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































