Termékismertető
Oakley napszemüveg - OO4129-18 - Caveat
| Cikkszám | OO4129-18-58 |
| Csomagolás | Oakley |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Pilóta |
| Keret színe | Havana |
| Lencse magasság | 47 mm |
| Lencsék közötti híd | 13 mm |
| Neme | Női |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 133 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Oakley napszemüveg - OO4129-18 - Caveat
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































