Termékismertető
Oakley napszemüveg - OO4079-14 - Caveat
| Cikkszám | OO4079-14-59 |
| Csomagolás | Oakley |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Fém |
| Keret forma | Pilóta |
| Keret színe | Havana |
| Lencse magasság | 46 mm |
| Lencsék közötti híd | 13 mm |
| Neme | Női |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 132 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Oakley napszemüveg - OO4079-14 - Caveat
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































