Termékismertető
| Cikkszám | JKE23.359 |
| Csomagolás | Jackie Gold díszcsomagolás |
| Egyéb | Súly: 1.2g |
| Ékszer anyaga | 14K (585) arany |
| Ékszer színe | Sárga arany |
| Fülbevaló mérete | 40mm |
| Fülbevaló típusa | Kapcsos |
| Garancia | 24 hónap |
| Márka | Jackie Gold |
| Neme | Női |
| Termék típus | Fülbevaló |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































