Termékismertető
| Cikkszám | JKE21.156 |
| Csomagolás | Jackie Gold díszcsomagolás |
| Egyéb | Lila Amethyst, Súly: 0.3g |
| Ékszer anyaga | 14K (585) arany |
| Ékszer színe | Sárga arany |
| Fülbevaló mérete | 5mm |
| Fülbevaló típusa | Beszúrós |
| Garancia | 24 hónap |
| Márka | Jackie Gold |
| Neme | Női |
| Termék típus | Fülbevaló |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































