Termékismertető
Karikagyűrűből minden esetben bemutató darab található, melyet különböző alapanyagból színből egyedigel Önre szabva gyártjuk le. Ezáltal lehetőség van egyedi elképzelések megvalósítására. Vásárlás esetén a karikagyűrűk gravírozás ajándék.
| Cikkszám | 88-01380-060WR |
| Gyémántok száma, súlya | 3db, Összesen: 0,03 ct |
| Karikagyűrű anyaga | Nemesacél/14 K arany |
| Karikagyűrű mérete | Minden modell 45-75 méret között rendelhető |
| Karikagyűrű szélessége | 6 mm |
| Karikagyűrű színe | Fehér/Rozé |
| Karikagyűrű vastagsága | 2.1mm |
| Márka | Collection Ruesch |
Leírás
Karikagyűrűből minden esetben bemutató darab található, melyet különböző alapanyagból színből egyedigel Önre szabva gyártjuk le. Ezáltal lehetőség van egyedi elképzelések megvalósítására. Vásárlás esetén a karikagyűrűk gravírozás ajándék.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Collection Ruesch nemesacél & arany karikagyűrű - 88-01300-060WY
Készleten (bemutató darab)
239.000 Ft


















































