Termékismertető
Karikagyűrűből minden esetben bemutató darab található, melyet különböző alapanyagból színből egyedigel Önre szabva gyártjuk le. Ezáltal lehetőség van egyedi elképzelések megvalósítására. Vásárlás esetén a karikagyűrűk gravírozás ajándék.
| Cikkszám | 77-20070-050W |
| Gyémántok száma, súlya | 4db, Összesen: 0,052 ct |
| Karikagyűrű anyaga | Titán |
| Karikagyűrű mérete | Minden modell 45-75 méret között rendelhető |
| Karikagyűrű szélessége | 5 mm |
| Karikagyűrű színe | Fehér |
| Karikagyűrű vastagsága | 2mm |
| Márka | Collection Ruesch |
Leírás
Karikagyűrűből minden esetben bemutató darab található, melyet különböző alapanyagból színből egyedigel Önre szabva gyártjuk le. Ezáltal lehetőség van egyedi elképzelések megvalósítására. Vásárlás esetén a karikagyűrűk gravírozás ajándék.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Collection Ruesch nemesacél & arany karikagyűrű - 88-01300-060WY
Készleten (bemutató darab)
239.000 Ft


















































