Termékismertető
Karikagyűrűből minden esetben bemutató darab található, melyet különböző alapanyagból színből egyedigel Önre szabva gyártjuk le. Ezáltal lehetőség van egyedi elképzelések megvalósítására. Vásárlás esetén a karikagyűrűk gravírozás ajándék.
| Cikkszám | 50-66253-032R |
| Gyémántok száma, súlya | 27db, Összesen: 1,485 ct |
| Karikagyűrű anyaga | 14 K arany |
| Karikagyűrű mérete | Minden modell 45-75 méret között rendelhető |
| Karikagyűrű szélessége | 3.2 mm |
| Karikagyűrű színe | Rozé |
| Karikagyűrű vastagsága | 1.9mm |
| Márka | Collection Ruesch |
Leírás
Karikagyűrűből minden esetben bemutató darab található, melyet különböző alapanyagból színből egyedigel Önre szabva gyártjuk le. Ezáltal lehetőség van egyedi elképzelések megvalósítására. Vásárlás esetén a karikagyűrűk gravírozás ajándék.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.


















































