Termékismertető
Karikagyűrűből minden esetben bemutató darab található, melyet különböző alapanyagból színből egyedigel Önre szabva gyártjuk le. Ezáltal lehetőség van egyedi elképzelések megvalósítására. Vásárlás esetén a karikagyűrűk gravírozás ajándék.
| Cikkszám | 50-63255-028Y |
| Gyémántok száma, súlya | 54db, Összesen: 1,548 ct |
| Karikagyűrű anyaga | 14 K arany |
| Karikagyűrű mérete | Minden modell 45-75 méret között rendelhető |
| Karikagyűrű szélessége | 2.8 mm |
| Karikagyűrű színe | Sárga |
| Karikagyűrű vastagsága | 1.9mm |
| Márka | Collection Ruesch |
Leírás
Karikagyűrűből minden esetben bemutató darab található, melyet különböző alapanyagból színből egyedigel Önre szabva gyártjuk le. Ezáltal lehetőség van egyedi elképzelések megvalósítására. Vásárlás esetén a karikagyűrűk gravírozás ajándék.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.


















































