Termékismertető
| Cikkszám | 827 |
| Magasság | 200mm |
| Márka | Chronos |
| Mélység | 165mm |
| Óratartó anyaga | Fa |
| Óratartó színe | Mogyoró |
| Szélesség | 165mm |
| Tárolható órák száma | 2db |
| Termék típus | Óraforgató |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































