Termékismertető
| Cikkszám | 816 |
| Magasság | 100mm |
| Márka | Chronos |
| Mélység | 150mm |
| Óratartó anyaga | Alumínium |
| Óratartó színe | Szürke |
| Szélesség | 100mm |
| Tárolható órák száma | 1db |
| Termék típus | Óraforgató |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































