Termékismertető
Armani Exchange napszemüveg - AX2031S-60636G-60
| Cikkszám | AX2031S-60636G-60 |
| Csomagolás | Armani Exchange díszcsomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Fém |
| Keret forma | Pilóta |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 53 mm |
| Lencse színe | Fekete |
| Lencsék közötti híd | 14 mm |
| Márka | Armani Exchange |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 130 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Armani Exchange napszemüveg - AX2031S-60636G-60
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































