Termékismertető
Armani Exchange napszemüveg - AX4093S-8078Z3-56
| Cikkszám | AX4093S-8078Z3-56 |
| Csomagolás | Armani Exchange díszcsomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Szögletes |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 46 mm |
| Lencse színe | Szürke |
| Lencsék közötti híd | 18 mm |
| Márka | Armani Exchange |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Armani Exchange napszemüveg - AX4093S-8078Z3-56
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































