Termékismertető
| Cikkszám | A012 |
| Egyéb | Az ékszertartó doboz ára a képen látható ékszereket nem tartalmazza. |
| Magasság | 101mm |
| Márka | Pandora |
| Mélység | 85mm |
| Neme | Női |
| Óratartó anyaga | Műbőr |
| Óratartó színe | Szürke |
| Szélesség | 200mm |
| Termék típus | Ékszertartó |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Stackers púder rózsaszín fiókos ékszertartó doboz - 75881
Azonnal szállítható
-20%
Stackers tengerészkék fiókos ékszer és óratartó doboz - 75801
Azonnal szállítható
-20%

















































