Termékismertető
Karikagyűrűből minden esetben bemutató darab található, melyet különböző alapanyagból színből egyedigel Önre szabva gyártjuk le. Ezáltal lehetőség van egyedi elképzelések megvalósítására. Vásárlás esetén a karikagyűrűk gravírozás ajándék.
| Cikkszám | 50-64354-033W |
| Gyémántok száma, súlya | 20db, Összesen 2 ct |
| Karikagyűrű anyaga | 14 K arany |
| Karikagyűrű mérete | Minden modell 45-75 méret között rendelhető |
| Karikagyűrű szélessége | 3.3 mm |
| Karikagyűrű színe | Fehér |
| Karikagyűrű vastagsága | 2.2mm |
| Márka | Collection Ruesch |
Leírás
Karikagyűrűből minden esetben bemutató darab található, melyet különböző alapanyagból színből egyedigel Önre szabva gyártjuk le. Ezáltal lehetőség van egyedi elképzelések megvalósítására. Vásárlás esetén a karikagyűrűk gravírozás ajándék.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.


















































