Termékismertető
Karikagyűrűből minden esetben bemutató darab található, melyet különböző alapanyagból színből egyedigel Önre szabva gyártjuk le. Ezáltal lehetőség van egyedi elképzelések megvalósítására. Vásárlás esetén a karikagyűrűk gravírozás ajándék.
| Cikkszám | 02-31090-060W |
| Gyémántok száma, súlya | 6db, Összesen: 0,15 ct |
| Karikagyűrű anyaga | 500 Palládium |
| Karikagyűrű mérete | Női: 55 - Férfi: 63 |
| Karikagyűrű szélessége | 6 mm |
| Karikagyűrű színe | Fehér |
| Karikagyűrű vastagsága | 1.7mm |
| Márka | Collection Ruesch |
Leírás
Karikagyűrűből minden esetben bemutató darab található, melyet különböző alapanyagból színből egyedigel Önre szabva gyártjuk le. Ezáltal lehetőség van egyedi elképzelések megvalósítására. Vásárlás esetén a karikagyűrűk gravírozás ajándék.
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































