Termékismertető
Police női napszemüveg - SPL343/0Z42
| Cikkszám | SPL343/0Z42 |
| Csomagolás | Police csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Műanyag |
| Keret forma | Macskaszem |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 54 mm |
| Lencse színe | Szürke |
| Lencsék közötti híd | 20 mm |
| Márka | Police |
| Neme | Női |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 140 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Police női napszemüveg - SPL343/0Z42
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































