Termékismertető
| Cikkszám | PLD-4173/G/S/X/DDB/KL |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Fém |
| Keret forma | Kerekített |
| Keret színe | Arany |
| Lencse magasság | 47 mm |
| Lencse színe | Ibolya |
| Lencsék közötti híd | 20 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Unisex |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































