Termékismertető
| Cikkszám | PLD-4185/S/X/086/SP |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Öko rozsdamentes acél |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Barna |
| Lencse magasság | 46 mm |
| Lencse színe | Bronz |
| Lencsék közötti híd | 21 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Női |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































