Termékismertető
| Cikkszám | PLD-4184/S/X/PJP/Z7 |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | öko fém |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Kék |
| Lencse magasság | 46 mm |
| Lencse színe | Kék |
| Lencsék közötti híd | 19 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Női |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 145 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































