Termékismertető
| Cikkszám | PLD-K006/S/W66/M9 |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Gumi |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Rózsaszín |
| Lencse magasság | 31 mm |
| Lencse színe | Szürke |
| Lencsék közötti híd | 16 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Gyerek (4-6 év) |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 125 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































