Termékismertető
| Cikkszám | PLD-2159/G/S/X/KJ1/C3 |
| Csomagolás | Polaroid csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keret forma | Téglalap |
| Keret színe | Szürke |
| Lencse magasság | 41 mm |
| Lencse színe | Kék |
| Lencsék közötti híd | 16 mm |
| Márka | Polaroid |
| Neme | Férfi |
| Polarizált | Igen |
| Szár hossz | 140 mm |
| UV védelem | UV400 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































