Termékismertető
Oakley napszemüveg - OO9474-05 - Spindrift
| Cikkszám | OO9474-05 |
| Csomagolás | Oakley csomagolás |
| Garancia | 12 hónap |
| Keret forma | Műanyag |
| Keret színe | Fekete |
| Lencse magasság | 47 mm |
| Lencse színe | Fekete |
| Lencsék közötti híd | 20 mm |
| Márka | Oakley |
| Neme | Női |
| Polarizált | Nem |
| Szár hossz | 137 mm |
| UV védelem | UV400 |
Leírás
Oakley napszemüveg - OO9474-05 - Spindrift
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.

















































