Termékismertető
| Cikkszám | 010-02985-00 |
| Csomagolás | Garmin csomagolás |
| Érintőképernyő | Igen |
| Garancia | 24 hónap |
| Márka | Garmin |
| Neme | Női |
| Óra kollekció | Vívoactive |
| Szíj anyaga | Szilikon |
| Szíj színe | Fekete |
| Termék típus | Okosóra |
| Tok anyaga | Szálerősített polimer |
| Tok átmérő | 43mm |
| Tok forma | Kerek |
| Tok színe | Fekete |
| Vízállóság | 50M / 5ATM |
| Méret (Szél. X Mag. X Mélys.) | 42,2 x 42,2 x 10,9 mm |
| Kijelző méret | 30,4 mm |
| Akkumulátor/működési idő | Okosóra:11 nap, GPS:21 óra, GPS+zene:8 óra |
| Vízállóság | 5ATM |
| GPS vevő típusa | GPS/GLONASS/GALILEO |
| Felbontás | 390 x 390 |
| Vezeték nélküli technológiák | Bluetooth/ANT+/Wi-Fi |
| Egyéb adatok | Okos ébresztés az alvási fázishoz igazodva; állítható karakterméret |
| Súly | 36 g |
| Kijelző típus | AMOLED |
| Beépített memória/memóriakártya | 8GB/- |
| Szívritmusmérő | Igen |
| Térképkezelés | Nem |
| Beépített zenelejátszó BT-n | Igen |
| Iránytű | Igen |
| Napnyugta/Holdkelte információ | Igen |
| Connect IQ kompatibilis | Igen |
| Okostelefonos értesítések | Igen |
| Óraüveg típusa | Corning Gorilla Glass 3 |
| Tokozás típusa | Szálerősített polimer |
| Karóra funkciók | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Lépésszámlálás, mozgásra figyelmeztetés | Igen |
| MoveIQ | Igen |
| Személyre szabható adatmezők | Igen |
| Személyre szabható tevékenységi profilok | Igen |
| Auto Pause | Igen |
| Auto Lap | Igen |
| Kézi körváltás (Manual Lap) | Igen |
| Letölthető edzéstervek | Igen |
| Személyre szabható riasztások | Igen |
| VO2 max becslés | Igen |
| Edzési hatás (aerob, anaerob) | Igen |
| Livetrack | Igen |
| Regenerálódási tanácsadó | Igen |
| Szívritmus adat továbbítás | Igen |
| Kerékpáros funkciók | Igen |
| Úszási funkciók | Igen |
| Pulzoximéter | Igen |
| GarminPay | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Garmin Instinct Crossover AMOLED bronz/sárga, kakaóbarna szilikon szíjjal - 010-03398-01
Központi készleten
-8%
Garmin Instinct 3, 45mm Solar, Tactical Edition, Fekete, fekete szíjjal (ED) - 010-02934-50
Központi készleten
-8%
Garmin Quatix 8 – 51 mm, AMOLED, Sapphire Titanium, captain blue szilikon szíjjal (ED XD) - 010-02905-91
Központi készleten
-8%
Garmin Instinct 3, 50mm Solar, Fekete, sötétszürke szíjjal (ED) - 010-02935-00
Központi készleten
-8%

















































