Termékismertető
| Cikkszám | 010-03014-00 |
| Csomagolás | Garmin csomagolás |
| Érintőképernyő | Igen |
| Garancia | 24 hónap |
| Márka | Garmin |
| Neme | Férfi |
| Óra kollekció | Venu 4 |
| Szíj anyaga | Szilikon |
| Szíj színe | Fekete |
| Termék típus | Okosóra |
| Tok anyaga | Szálerősített polimer |
| Tok átmérő | 45mm |
| Tok forma | Kerek |
| Tok színe | Sötétszürke |
| Vízállóság | 50M / 5ATM |
| Méret (Szél. X Mag. X Mélys.) | 45 x 45 x 12 mm |
| Kijelző méret | 35,6 mm (1.4") |
| Akkumulátor/működési idő | Okosóra:akár 12 nap |
| GPS | akár 26 óra |
| Vízállóság | 5ATM/50M |
| GPS vevő típusa | Több rendszeres GNSS (GPS, GLONASS, Galileo) |
| Felbontás | 454 x 454 pixel |
| Vezeték nélküli technológiák | Bluetooth, ANT+, Wi-Fi |
| Egyéb adatok | Hívásindítás és fogadás óráról, Garmin Coach, Body Battery, alvásfigyelés, stresszfigyelés, HRV státusz, beépített LED lámpa |
| Súly | 46–50 g |
| Kijelző típus | AMOLED érintőkijelző (always-on mód) |
| Beépített memória/memóriakártya | 8 GB belső memória (zene tárolására alkalmas), nem bővíthető |
| Szívritmusmérő | Igen |
| Térképkezelés | Nem (útvonal alapú navigáció) |
| Barometrikus magasságmérő | Igen |
| Iránytű | Igen |
| Napnyugta/Holdkelte információ | Igen |
| Connect IQ kompatibilis | Igen |
| Elemlámpa | Igen (beépített LED) |
| Okostelefonos értesítések | Igen |
| Óraüveg típusa | Corning Gorilla Glass 3 |
| Tokozás típusa | Szálerősített polimer |
| Karóra funkciók | Igen |
| Hőmérő | Igen |
| Lépésszámlálás, mozgásra figyelmeztetés | Igen |
| Megmászott emeletek számolása | Igen |
| Személyre szabható adatmezők | Igen |
| Személyre szabható tevékenységi profilok | Igen |
| Auto Pause | Igen |
| Auto Lap | Igen |
| Kézi körváltás (Manual Lap) | Igen |
| Letölthető edzéstervek | Igen |
| Virtuális edzőpartner | Igen |
| Személyre szabható riasztások | Igen |
| VO2 max becslés | Igen |
| Korábbi tevékenység elleni verseny | Igen |
| Automatikus multisport | Igen |
| Livetrack | Igen |
| Regenerálódási tanácsadó | Igen |
| Szívritmus adat továbbítás | Igen |
| Futásdinamikai adatok kezelése | Korlátozott (külső szenzorral) |
| Kerékpáros funkciók | Igen |
| Úszási funkciók | Igen (medencés és nyíltvízi úszás) |
| POWER meter kompatibilis | Igen |
| Pulzoximéter | Igen |
| GarminPay | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Garmin Instinct Crossover AMOLED bronz/sárga, kakaóbarna szilikon szíjjal - 010-03398-01
Központi készleten
-8%
Garmin Quatix 8 – 51 mm, AMOLED, Sapphire Titanium, captain blue szilikon szíjjal (ED XD) - 010-02905-91
Központi készleten
-8%
Garmin Instinct 3, 45mm Solar, Tactical Edition, Fekete, fekete szíjjal (ED) - 010-02934-50
Központi készleten
-8%
Garmin Instinct 3, 50mm Solar, Fekete, sötétszürke szíjjal (ED) - 010-02935-00
Központi készleten
-8%

















































