Termékismertető
| Cikkszám | 010-03398-02 |
| Csomagolás | Garmin csomagolás |
| Érintőképernyő | Nem |
| Garancia | 24 hónap |
| Márka | Garmin |
| Neme | Férfi |
| Óra kollekció | Instinct Crossover |
| Szíj anyaga | Szilikon |
| Szíj színe | Fekete |
| Termék típus | Okosóra |
| Tok anyaga | Szálerősített polimer, fém kerettel |
| Tok átmérő | 47mm |
| Tok forma | Kerek |
| Tok színe | Fekete |
| Vízállóság | 100M / 10 ATM |
| Méret (Szél. X Mag. X Mélys.) | 46,6 x 46,6 x 15,1 mm |
| Kijelző méret | 30 mm (1.2") |
| Akkumulátor/működési idő | Okosóra:akár 14 nap |
| Akkumulátor-kímélő mód | akár 18 nap |
| GPS | akár 29 óra |
| Vízállóság | 10ATM/100M |
| GPS vevő típusa | Több rendszeres GNSS (GPS, GLONASS, Galileo, multi-band/SatIQ) |
| Felbontás | 390 x 390 pixel |
| Vezeték nélküli technológiák | Bluetooth, ANT+ |
| Egyéb adatok | Analóg mutatók (RevoDrive), taktikai funkciók (stealth mode, night vision, kill switch, Applied Ballistics), LED lámpa, katonai szabvány |
| Súly | 67 g |
| Kijelző típus | AMOLED (gombos vezérlés) |
| Beépített memória/memóriakártya | 4 GB belső memória, nem bővíthető, zene nem támogatott |
| Szívritmusmérő | Igen |
| Térképkezelés | Nem (nyomvonal alapú navigáció) |
| Barometrikus magasságmérő | Igen |
| Iránytű | Igen (búvár iránytű is) |
| Napnyugta/Holdkelte információ | Igen |
| Connect IQ kompatibilis | Igen |
| Elemlámpa | Igen (beépített LED) |
| Okostelefonos értesítések | Igen |
| Óraüveg típusa | Zafír üveg |
| Tokozás típusa | Szálerősített polimer |
| Keret | Fém (kétrétegű) |
| Karóra funkciók | Igen (analóg + digitális hibrid) |
| Hőmérő | Igen |
| Lépésszámlálás, mozgásra figyelmeztetés | Igen |
| Megmászott emeletek számolása | Igen |
| Személyre szabható adatmezők | Igen |
| Személyre szabható tevékenységi profilok | Igen |
| Auto Pause | Igen |
| Auto Lap | Igen |
| Kézi körváltás (Manual Lap) | Igen |
| Letölthető edzéstervek | Igen |
| Virtuális edzőpartner | Igen |
| Személyre szabható riasztások | Igen |
| VO2 max becslés | Igen |
| Korábbi tevékenység elleni verseny | Igen |
| Automatikus multisport | Igen |
| Livetrack | Igen |
| Regenerálódási tanácsadó | Igen |
| Szívritmus adat továbbítás | Igen |
| Futásdinamikai adatok kezelése | Korlátozott (külső szenzorral) |
| Kerékpáros funkciók | Igen |
| Úszási funkciók | Igen (csak medencés úszás) |
| POWER meter kompatibilis | Igen |
| Pulzoximéter | Igen |
| GarminPay | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Garmin Instinct Crossover AMOLED bronz/sárga, kakaóbarna szilikon szíjjal - 010-03398-01
Központi készleten
-8%

















































