Termékismertető
| Cikkszám | 010-03020-50 |
| Csomagolás | Garmin csomagolás |
| Érintőképernyő | Nem |
| Garancia | 24 hónap |
| Márka | Garmin |
| Neme | Férfi |
| Óra kollekció | Instinct 3 |
| Szíj anyaga | Szilikon |
| Szíj színe | Fekete |
| Termék típus | Okosóra |
| Tok anyaga | Szálerősített polimer |
| Tok átmérő | 50mm |
| Tok forma | Kerek |
| Tok színe | Fekete |
| Vízállóság | 100M / 10 ATM |
| Méret (Szél. X Mag. X Mélys.) | 50 x 50 x 14,4 mm |
| Kijelző méret | 33 mm |
| Akkumulátor/működési idő | Okosóra:24 nap, GPS:40 óra, Expdíció:20 nap |
| Vízállóság | 10ATM |
| GPS vevő típusa | MULTI-BAND/MULTI-GNSS |
| Felbontás | 416 x 416 képpont |
| Vezeték nélküli technológiák | Bluetooth, ANT+ |
| Egyéb adatok | Kill switch, ballsitic solver, lopakodó mód, éjjellátó mód |
| Súly | 59 g |
| Kijelző típus | AMOLED |
| Beépített memória/memóriakártya | 4 GB |
| Szívritmusmérő | Igen |
| Térképkezelés | Nem |
| Barometrikus magasságmérő | Igen |
| Iránytű | Igen |
| Napnyugta/Holdkelte információ | Igen |
| Connect IQ kompatibilis | Igen |
| Elemlámpa | Igen |
| Okostelefonos értesítések | Igen |
| Óraüveg típusa | Kémialiag erősített üveg |
| Tokozás típusa | Szálerősített polimer |
| Karóra funkciók | Igen |
| Hőmérő | Igen |
| Lépésszámlálás, mozgásra figyelmeztetés | Igen |
| Megmászott emeletek számolása | Igen |
| Személyre szabható adatmezők | Igen |
| Személyre szabható tevékenységi profilok | Igen |
| Auto Pause | Igen |
| Auto Lap | Igen |
| Kézi körváltás (Manual Lap) | Igen |
| Letölthető edzéstervek | Igen |
| Virtuális edzőpartner | Igen |
| Személyre szabható riasztások | Igen |
| VO2 max becslés | Igen |
| Korábbi tevékenység elleni verseny | Igen |
| Automatikus multisport | Igen |
| Livetrack | Igen |
| Regenerálódási tanácsadó | Igen |
| Szívritmus adat továbbítás | Igen |
| Futásdinamikai adatok kezelése | Igen |
| Kerékpáros funkciók | Igen |
| Úszási funkciók | Igen |
| POWER meter kompatibilis | Igen |
| Pulzoximéter | Igen |
| GarminPay | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
A legnépszerűbb hasonló termékek
Garmin Instinct Crossover AMOLED bronz/sárga, kakaóbarna szilikon szíjjal - 010-03398-01
Központi készleten
-8%

















































